بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل , روزانه بیش از صدها جابجایی و حمل و نقل در سطح شهر میباشد که بطور معمول کاری سخت و طاقت فرسا با فشارهای روحی و هزینه های پیش بینی نشده برای اعضای خانواده هاست.

ما در شرکت خدمت گستر با بهره گیری از نیروهای متخصص و باتجربه و با استفاده از آخرین متد و روش های تخصصی در حمل و نقل لوازم این امر را برای خانواده ها ، تبدیل به کاری آسان و بی دردسر میکنیم.

ارائه مشاوره و برآورد قیمتبسته بندی و حمل اثاثیه منزل بسته بندی وسایل برای اثاث کشی بسته بندی+ جابجایی +چیدمان

مشاورین حمل و نقل ما میتوانند براساس مسافت و میزان لوازم شما،قیمت باربری را به شما اعلام نمایند.

در خصوص بسته بندی لوازم،ما میتوانیم بر اساس نیاز شما ، و حضور کارشناسان این مجموعه ، کلیه ی هزینه ها از پیش به شما اعلام نماییم.

حمل و نقل لوازم منزل

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل بسته بندی وسایل برای اثاث کشی بسته بندی+ جابجایی +چیدمان

در خصوص حمل و نقل لوازم منزل شما ،کارشناسان ما در صورت تقاضای شما در محل حاضر میشوند و پس از بازدید، نسبت به هزینه ی حمل اسباب ، خدمت شما برآیند قیمتی ارائه میدهند، به نحوی که پس از پایان امر حمل و نقل هیچ هرینه ای مازاد بر آن به شما تحمیل نگردد.

حمل و نقل لوازم اداری

این شرکت با برخورداری از نیروهای حرفه ای و باتجربه در خصوص حمل و نقل تخصصی لوازم اداری ، آماده همکاری با ادارات دولتی و سازمان های مختلف در خصوص جابجایی لوازم و وسایل اداری، قفسه های بایگانی و فایل های اطلاعات ، دستگاه های فتوکپی، گاو صندوق و جعبه های بسته بندی شده در ابعاد مختلف، میباشد.

شما میتوانید براساس زمان بندی های خود و مدت پایان قرارداد اجاره ی دفتر ، با ما تماس بگیرید و روز جابجایی را رزرو نمایید . این کار میتواند بنابر زمان اداری شما تغییر کند و یا خارج از وقت اداری باشد.

بسته بندی حرفه ای

بر اساس استاندارهای شرکت ما ، نحوه ی حمل و چیدن وسایل در کامیون باید بقدری منظم و حرفه ای باشد که انتقال آنها بدون کوچکترین ضرر و خسارتی انجام شود، برای این کار، نیروهای خدماتی ما وسایل و لوازم شما را با لفاف ها و پوشش های مناسب{پتو و ضربه گیرو..} میپوشانند یا ازکاور و جعبه های محافظت کننده استفاده میکنند.

ارائه لوازم بسته بندیبسته بندی و حمل اثاثیه منزل بسته بندی وسایل برای اثاث کشی بسته بندی+ جابجایی +چیدمان

  • سلفون های بابل استرچ مخصوص بسته بندی
  • نایلون حبابدار با حباب ریز ،متوسط و درشت
  • چسب های اسکات پهن مخصوص کارتن
  • طناب های نخی و پلاستیکی
  • برچسب های اطلاعات لوازم
  • کارتن های دولایه و پنج لایه
  • ساک لباس و رختخواب
  • محافظ گوشه لوازم
  • فوم ضربه گیر

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *