حمل مبلمان و نکاتی که در مورد خرید مبل باید رعایت کردحمل مبلمان و نکاتی که در مورد خرید مبل باید رعایت کرد | با توجه به نزدیک شدن به سال جدید که خانواده ها تصمیم میگیرند لوازم خانه 〉خود خانه〈 و …را تعویض کنند با فرا رسیدن سال نو و خرید مبلمان از شما کاربران عزیز که اگر قصد خرید مبل برای خانه دارید نکات زیر را رعایت کنید.

نکاتی قبل از خرید مبل

حالا وقت اون رسیده که تصمیم گرفتید و مبل مورد نظر را خریدید . مبل را از داخل شهر خریده اید یا از شهرستان ( مثل تهران که مرکز مبلمان یکی یافت آباد می باشد. بگذریم , هدف ما خدمت رسانی به عزیزانی است که قصد حمل مبلمان از تهران به استان اردبیل را دارند.

توجه داشته باشید که برخی مبل فروشی ها با هزینه گزاف و سرم سام آور مبل را به مشتری می فروشند . نوش جونشون . مشکل اینجاست که در کار اتوبارها هم دخالت می کنند و به مشتری که آگاهی از قیمت حمل مبل را ندارد . با قیمت گزاف و سرسام آور و قیمت دوبله و حتی سبله مشتری را می چاپند .

حمل مبلمان و نکاتی که در مورد خرید مبل باید رعایت کرد

لینک های پیشنهادی کاربران سایت:

نکاتی که در مورد خرید مبل باید رعایت کرد

یک خاطره از باربران ما :

در سال 92اواخر اسفند بود یک خانم با ما تماس گرفت و درخواست نیروی کار برای جابجایی مبلمان کرد . ما هم طبق خواسته ایشان دو نفر نیرو برای جابجایی مبلمان به طبقات که از تهران ارسال شده بود اعزام کردیم .( با صحبت هایی که کارگران با صاحب بار و راننده )به ما می گفتند . در سال 92مبل را مشتری 45میلیون خریده بود . توجه داشته باشید که ما از قیمت مبل خبر نداریم و ایرادی نمی بینیم در مورد قیمت مبل . ولی مشکل اینجاست راننده کرایه ای که از تهران به اردبیل گرفته بود رقمی معادل یک میلیون و هشتصد هزار تومن بوده که آه و ناله هر فردی را به آسمان می برد .چنین قیمتی فکر نکنم در تاریخ ثبت شده باشد. !

هدف از گفتن این خاطره این است . لطفا وقتی مبل می خرید به فروشنده بگویید که خودمان ماشین داریم . چون بعضی مبل فروشی ها با باربری هایی هماهنگ هستند و از باربری هم پورسانت می گیرند. در ضمن با توجه به رشد روز افزون اطلاعات افراد در مورد خرید مبل و حمل آن امیدوارم یک مبل زیبا با دوام و مورد پسند خودتان را خریداری کنید.

حمل مبلمان و نکاتی که در مورد خرید مبل باید رعایت کرد

 • اگر قصد حمل مبل از تهران به دیگر شهرها را دارید از اتوبارحتما از کامیونت ویژه مبلمان بگیرید.
 • توصیه می شود برای مبل تازه خصوصا استیل از وانت پیکان و وانت نیسان استفاده نکنید.
 • اگر قصد حمل بک دست مبل از تهران یافت آباد به اردبیل را دارید ما با قیمت ارزان می آوریم .
 • هزینه یک دست مبل از تهران به اردبیل 300تومن می باشد
 • هزینه دربستی یک کامیونت مسقف و مجهز از تهران به اردبیل 700تومن می باشد.
 • بیمه تکمیلی همراه با بارنامه دولتی.
 • کارگر جهت بارگیری مبل در تهران
 • کارگر جهت تخلیه در اردبیل
 • توصیه می شود لطفا خریدتان اگر تهران است اواخر اسفند نگذارید.
 • به احتمال زیاد محدودیت تردد در اواخر اسفند از طرف پلیس راه می باشد. ( خریدتان را به دقیقه 90نیندازید)
 • پیشنهاد مطلب : ویژه تعطیلات نوروز 98 از امروز اسباب کشی در سراسر کشور ممنوع شد

امیدوارم سال 1400 سال سرشار از خیر و برکت برای شما مشتریان و کاربران عزیز باشد . دراینجا یک رکورد شکنی در طول تاریخ انجام شد! آن هم یک فرد 40روز مانده به عید , سال نو را تبریک میگه .

سپاس از مهرتان اصغریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *