حمل گاو صندوق لوازم حجیم و حساس

حمل گاو صندوق لوازم حجیم و حساس

حمل گاو صندوق لوازم حجیم و حساس با اتوبار خدمت گستر اردبیل , اگر قصد حمل لوازم حجیم مثل شیشه و یا پیانو و یا حمل گاو صندوق یا حمل بار سنگین از محل کار یا خانه به مکان دیگر را دارید با هزینه مناسب با اتوبار خدمت گستر اردبیل کارتان را بدون دغدغه انجام دهید . کارکنان ما در این کار تجربه چندین ساله دارند .

سابقه حمل بارهای سنگین بانک های :

 1. بانک تجارت
 2. بانک آینده
 3. بانک ملت

با دستگاه های مخصوص و چرخ های مخصوص و البته با جرثقیل تخلیه گاو صندوق هایی که از شهرستان به بانک های اردبیل منتقل می شوند. جابجایی شهری گاو صندوق ها و کلیه لوازم بانک ها و منازل و گاو صندوق های کوچک که با نیروی انسانی قوی و خبره این موسسه انجام می دهد.

حمل گاو صندوق لوازم حجیم و حساس

حمل گاو صندوق لوازم حجیم و حساس

جابجایی گاو صندوق ها هر چند که کوچک باشد کار ساده ای نیست و به دانش و تخصص هم نیازمند است و احیانا کسی که این کار نکرده و می خواهد جابجا کند احتمال

 • کشیدگی عضلات
 • گردن درد
 • کمر درد
 • آسیب دیدن دست حین زمین گذاشتن
 • و…

آیا زمان آن نیست که کار را به کاردان بسپارید و بدون خسارت احتمالی کارتان را انجام بدهید. حمل گاو صندوق در اسرع وقت در تمام نقاط شهر اتوبار خدمت گستر ازجمله اتوبارهایی است که در زمینه خدمات حمل گاو صندوق و وسایل سنگین تجربه و تخصص کافی را دارد. در ادامه از کوچک به بزرگ حمل گاو صندوق ها را برایتان اشاره می کنیم.

 • گاو صندوق های کوچک کاوه (150-الی 250کیلویی)
 • گاو صندوق محل کار شرکت های کوچک
 • گاو صندوق های ادارات 500کیلو الی 2تن (بانک ها و سازمانها )

چرخ حمل گاو صندوق و وسایل سنگین

حمل گاو صندوق لوازم حجیم و حساس

با اتوبارخدمت گستر اردبیل نگران حمل گاو صندوق از بازار به خانه از محل کار به مکان جدید و … نباشید با یک تماس در کمتر از یک ساعت در تمام نقاط نیروهای مجرب و کاربلد ما در خدمت مشتریان عزیز هستند.

هزینه حمل گاو صندوق

هزینه حمل گاو صندوقها بستگی به وزن مسافت و طبقات دارد . همچنین در بارهای سنگین (گاو صندوق اداری ) اگر از جرثقیل استفاده شود قیمت متفاوت خواهد بود

شما می توانید با شماره های ما در طول هفته و به صورت

24 ساعته تماس بگیرید + رزرو کنید و درخواست خدمات کتید

لطفا از مقالات دیگر سایت هم استفاده کنید.

تلفن ها ی تماس

3373-2288

0914-988-9490

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *